قیمت تخت بیمارستانی برقی باکیفیت برای منزل

قیمت تخت های بیمارستانی برقی معمولاً بر اساس نوع طراحی و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید آن محاسبه می شود که امروزه به دلیل مخارج سنگین بیمارستان ها بسیاری از خانواده‌ها بیماران خود را در منزل نگهداری می کنند، برای رفاه حال بیماران خود از تخت های برقی خانگی استفاده می‌کنند.

قیمت تخت بیمارستانی برقی

تخت های بیمارستانی برقی در انواع مختلفی توسط تولید کنندگان طراحی و عرضه می‌شود که هر کدام از آن‌ها نیز به نوبه خود تقسیم بندی می شوند به عنوان مثال تخت های بیمارستانی برقی بستری به انواع تک شکن، دوشکن و سه شکن تقسیم بندی می شوند، قیمت آنها نیز بر اساس نوع طراحی و کیفیت موتور برقی استفاده شده و همچنین ضخامت فلز به کار رفته تعیین می شود.

موتور های برقی به کار رفته در تولید تخت های بیمارستانی وارداتی بوده که از کشورهایی همچون چین، آلمان، دانمارک و انگلیس وارد می شوند که با توجه به تحریم، امروزه بیشتر این محصولات از چین وارد می شود که قیمت پایین تری را نسبت به کشورهای اروپایی داراست.

قیمت تخت بیمارستانی برقی

تخت بیمارستانی برای منزل

امروزه تخت های بیمارستانی علاوه بر استفاده در مراکز پزشکی و بیمارستانها توسط مشتریان خانگی برای نگهداری از بیمارانشان در منزل نیز خریداری می‌شود نوع برقی محصولات به دلیل ایجاد رفاه بیشتر برای بیمار مورد توجه است و قیمت بالاتری را نسبت به نوع مکانیکی آن داراست.

اگر از لحاظ مالی مشکلی وجود نداشته باشد نوع برقی تخت های بیمارستانی برای بیماران بسیار مناسب تر است و به روند بهبودی بیمار کمک خواهد کرد.

تخت بیمارستانی منزل

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما