تخت بیمارستانی تاشو پارمدیک

یکی از شرکتهایی که به جامعه پزشکی خدمت بسیار زیادی می کند شرکت پارمدیک است، این شرکت با ساخت تخت بیمارستانی تاشو در کیفیت و جنس عالی، کمک زیادی به پزشکان و معالجه ی بیماران کرده است. شرکت پارمدیک فعالیت خود را از سال 1356 شمسی شروع کرده است، راز موفقیت این شرکت تولید محصولاتی با کیفیت عالی، ضمانت و گارانتی کالا و خدمات پس از فروش بوده است. شرکت پارمدیک امکانات و دستگاه های تولید، با کیفیتی دارند و همچنین فضایی مناسب و بزرگ برای تولید کردن محصولات پزشکی دارند که تعداد زیادی نیروی انسانی و پرسنل متفکر و خلاق در این شرکت مشغول به کار هستند که همگی برای ارائه محصول با کیفیت به جامعه تلاش می کنند.

تخت بیمارستانی تاشو

بیماران برای معالجه و درمان، به نگه داری و مراقبت ویژه ای نیاز دارند، تخت بیمارستانی تاشو برای استراحت بیماران و نگه داری از آنها، بسیار کاربردی است. استفاده از تخت بیمارستانی تاشو در بیمارستانها بسیار رواج پیدا کرده است به طوری که اگر به بیمارستان رفته باشید نمونه هایی از این تخت را بارها مشاهده کرده اید. تخت تاشو مخصوص بیمارانی که به هر دلیلی توان حرکت کردن را ندارند یا به دستور پزشک باید در استراحت مطلق باشند می باشد.

تختهای بیمارستانی به دو دسته تقسیم می شوند:

تختهای برقی که این تختها همه ی فعالیت و حرکتهای خود را به صورت اتوماتیک و با استفاده از برق انجام می دهند.

تختهای مکانیکی، این تختها تمام امکانات و حرکات خود را به وسیله دست و جابه جا کردن اهرمهای موجود در تخت الکتریکی انجام می دهند.

به طور کلی می توان گفت: که تختهای برقی و تختهای بیمارستانی مکانیکی کاملا شبیه به هم هستند و هر دو یک کارایی دارند، اما نیروی لازم برای تغییر شرایط در تختها متفاوت است، مثلا در تخت برقی، با فشردن یک دکمه تخت به صورت اتوماتیک جا به جا می شود اما در تخت مکانیکی، توسط اهرمهای دستی با استفاده از دست انسان تخت، تغییر حالت می دهد.

تخت بیمارستانی تاشو کاربردهای بسیار زیادی دارد مثلا:

این تختها امکان جا به جایی و بلند کردن سر بیمار را به ما می دهد، و همراهان بیمار می توانند به راحتی در غذا دادن و یا مصرف دارو به بیمار کمک کنند.

این تختها چرخهای بسیار مقاوم و محکمی دارد که برای جا به جا کردن بیماران بسیار ضروری است و غیره.

تخت بیمارستانی تاشو

تخت بیمارستانی پارمدیک

می دانیم که برای بیمار و مریض، بیمارستان به عنوان خانه ی دوم او در نظر گرفته می شود، پس باید تمامی نکات در مورد استراحت، خوراک و تفریح بیماران در بیمارستان رعایت شود، تخت بیمارستانی پارمدیک را شاید تا به حال در بیمارستانها دیده باشید، محصولات این شرکت به دلیل داشتن توانایی لازم در حفظ و نگه داری بیماران در بیمارستانهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

تولید کنندگان باید در طراحی تختهای بیمارستانی بسیار توجه کنند، به طوری که طراح تختها باید حال و شرایط یک بیمار را درک کند و با دقت کردن به آن حس، تخت را طراحی کند. تخت بیمارستانی معمولا از موادی مانند فلز، و مواد پلیمری ساخته می شود، فلزهایی که در ساخت تخت بیمارستانی تاشو به کار می رود، آلومینیوم و پروفیل می باشند، که تولید کنندگان به کیفیت مواد اولیه توجه زیادی می کنند، و در مراحل تولید تخت بیمارستانی تمامی نکات ایمنی و استانداردهای لازم را رعایت می کنند. در تختهای بیمارستانی معمولا مواد پلاستیکی وجود دارند که مخصوص کاور کردن می باشند و در پوشاندن تخت استفاده می شود.

برای اهمیت به بیمار و بهبودی آن، تولید و ساختن یک تخت بیمارستانی، باید با رعایت نکات استانداردهای لازم ساخته شود، تمیز بودن و رعایت کردن بهداشت تختها باید رعایت شود، همچنین داشتن کیفیت مناسب هم بسیار مهم است، و باید از بهترین مواد در ساخت تخت بیمارستانی استفاده شود.

تخت چرخدار بیمارستان

یکی از علتهایی که در کیفیت بیمارستان و محبوبیت آن تاثیر دارد و مورد بررسی قرار می گیرد، استفاده از تختهای بیمارستانی با کیفیت در انواع مختلف مثل استفاده از تخت چرخدار و تخت بیمارستانی تاشو می باشد.

برای بررسی کردن کیفیت یک بیمارستان صرفا نباید به تعداد تختهای موجود در آن بیمارستان توجه کنیم بلکه باید کیفیت تختهای بیمارستان را در نظر بگیریم.

تخت چرخدار همان طور که از اسمش پیداست، چرخهای قوی و محکمی دارند که برای جا به جا کردن بیمار بسیار راحتتر می باشد، نصب کردن چرخهایی متحرک که امکان قفل شدن هم داشته باشد، در قسمت پایین و زیر پایه های ثابت تختهای بیمارستانی باعث می شود که بیمار را برای عکس برداری یا اتاق عمل، به راحتی بتوانیم جا به جا کنیم.

نصب کردن قفلهای چرخ در تخت باعث می شود در زمانی که نیاز به حرکت دادن و جا به جا کردن بیمار نداریم، چرخها را قفل کنیم که این کار باعث افزایش ایمنی تخت می شود و کمک می کند که بیمار دیگر تکان نخورد.

تخت چرخدار بیمارستان

قیمت تخت بیمارستانی ریموت دار

دستگاه های برقی مانند: تلویزیون، درب خودروها و تخت بیمارستانی همگی با دستگاهی به نام ریموت کار می کنند.

تخت بیمارستانی ریموت دار که قیمت مناسبی هم دارند، توسط ریموت کنترل می شود، کار ریموتها ارسال و دیافت کردن امواج می باشد، می توان گفت وسیله ای برای فرمان دادن از راه دور به دستگاههای برقی می باشد. مثلا بیمار یا پرستار بیمار، برای کنترل کردن ارتفاع و شیب تختهای بیمارستانی از ریموت وصل شده در کنار تختها می توانند استفاده کنند. تختهای بیمارستانی برقی برای انجام دادن امکانات خود یا تنظیم کردن حالت خود از ریموت استفاده می کند.

تخت بیمارستانی متحرک

بیمارانی که مجبور هستند برای مدت طولانی از تخت بیمارستانی استفاده کنند و اجازه ی فعالیت و حرکت دادن به بدن خود را ندارند، بهتر است از تخت بیمارستانی متحرک استفاده کنند، اگر بیمار اصلا توان حرکت کردن ندارد باید از تخت بیمارستانی متحرک لگن دار استفاده کند، این تخت دارای حفره ای در وسط می باشد که نیاز بیمار به دستشویی و توالت را رفع کرده است. شرکت پارمدیک همانطور که گفتیم در حرفه ی تولید تجهیزات پزشکی فعالیت می کند، مثل: دستگاههای تصویربرداری، تخت احیا، تخت دیالیز و غیره. سایت ما مفتخر است که انواع تختهای بیمارستانی استاندارد را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما عزیزان ارائه دهد.

تخت بیمارستانی متحرک

در ضمن شما می توانید با تماس گرفتن با مشاورهای ما، در سریعترین زمان، و به راحتی مشاوره های لازم در خرید تخت بیمارستانی را به صورت ریگان دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما