تجارت و صادرات تخت های بیمارستانی + قیمت خرید و فروش روز

یکی از فعالیت های تجاری پر سود در حال حاضر تجارت و صادرات تخت های بیمارستانی محسوب می شود که قیمت خرید و فروش روز این محصول دچار نوسانات زیادی نمی باشد.

تخت های بیمارستانی انواع مختلفی دارند و بسته به نوع نیاز بیمار قابل تغییر هستند: تخت های بیمارستانی دستی؛ که خود بیمار می تواند ارتفاع، بالا و پایین رفتن بخش پشتی تخت که قابلیت جابجا شدن دارد را با اهرم دستی تنظیم کند که این مدل ساده ترین نوع از تخت های بیمارستانی به شمار میرود.

تجارت و صادرات تخت های بیمارستانی + قیمت خرید و فروش روز

تجارت تخت های بیمارستانی

این نوع تخت های به پشتوانه اینکه آسیب پذیر هستند بازار خوبی برای تجارت تخت های بیمارستانی رقم زدند البته بعضی از محصولات دارای کیفیت بیشتری هستند که در نتیجه دیرتر فرسوده و نیاز به  تعویض می شوند.

در ادامه بحث انواع تخت ها، باید بگوییم که تخت های بیمارستانی با گذشت زمان مجموعه بزرگتری را در خود در برگرفته اند و محصولات متنوعی را در زیر مجموعه خود قرار می داند، مانند تخت ماساژ، تخت نوزادی، تخت برای زایمان، تخت برای مطب های مختلف دندان پزشکی، چشم پزشکی، فیزیوتراپی، تخت های مدرن جراحی، تخت های مراقبت ویژه در بیمارستان ها و …  به صورت کلی، به تمام این مدل تخت ها، تخت های بیمارستانی گفته می شود.

به زبان ساده تر اینکه تخت های بیمارستانی به دو دسته مکانیکی و برقی تقسیم می شوند، دسته مکانیکی که در بالا توضیح داده شد ولی دسته برقی نیاز به توضیح مفصل تری دارد چرا که به انواع بیشتر با عملکرد های متفاوت تری تقسیم می شوند.

تخت های بیمارستانی برقی که به واسطه صفحه کنترلی که در اختیار بیمار می گذارد این اجازه را می دهد که بخش های متحرکت تخت را به راحتی جابجا کند بدون نیاز به فشار آوردن به دست، البته حالا تخت های مدرنی که تولید شده اند بخش های بیشتری را برای راحتی بیمار قابل دسترسی کرده اند، به عنوان مثال: تنظیم گودی کمر، تنظیم پشت گردنی، تنظیم ارتفاع تخت که در این مورد ارتفاع تخت به حدی پایین می آید که بیمار به راحتی از تخت پیاده یا سوار شود.

تجارت تخت های بیمارستانی

صادرات تخت های بیمارستانی

اخیرا شرکت هایی در داخل کشور شروع به ساخت و ساز انواع تخت ها کرده اند که صادرات تخت های بیمارستانی را آسان تر و با تحولی عظیم روبرو کرده است که بیشتر شامل تخت های بیمارستانی برقی می شود.

تخت های بیمارستانی برقی نیز انواع مختلفی دارد:

  • تخت های برقی که فقط یک حالت دارد آن هم این است که قسمت بالایی پشت سر فقط جابجا می شود.
  • تخت های برقی که دو حالت دارد و نه تنها قسمت پشت سر جابجا می شود بلکه قسمت پایین زیر پا هم قابلیت جابجا شدن دارد.
  • تخت های برقی که 3 حالت دارد و علاوه بر دو حالتی که بالا گفته شد اجازه تنظیم ارتفاع را هم به بیمار می دهد.

در ضمن تخت هایی هم هستند که یک سری قابلیت ها در کنار مشخصه های اصلی خود دارند؛ به عنوان مثال بعضی از تخت های بیمارستانی ماساژور دارند، بعضی ها گرم کن دار هستند و خیلی مزایای دیگر که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم.

صادرات تخت های بیمارستانی

قیمت تخت های بیمارستانی

بسته به نوع و کارایی های تخت، قیمت تخت های بیمارستانی متغیر است طبیعتا تخت های دستی و مکانیکی ارزان تر و تخت های بیمارستانی برقی بسته به حالات و امکاناتی که دارند گران تر می شوند. بعضی از تخت های بیمارستانی هستند که در کنار قابلیت هایی که برای بیمار در نظر گرفته اند اما در قسمت صفحه کنترل اصلا به فکر کاربری بیمار نیستند و صفحه کنترل کاملا پیچیده ایی دارند و بیمار خیلی سخت به دکمه ها و عملکردها دسترسی پیدا می کند ولی خب بعضی از تخت ها هم هستند پنلی کاملا ساده دارند که بیماران به راحتی به خواسته خود برسند.

جدا از قسمت صفحه کنترل چیزی که خیلی باید در موقع خرید دقت کرد سر و صدای تخت در حین جابجا شدن به صورت برقی است چرا که بعضی از تخت ها با وجود برقی بودن اما در حین اجرای فرمان دارای صدای موتوری بلند و غیر قابل تحمل هستند، به همین دلیل مشتری به سراغ تختی می رود که صدای کمتر و مهم تر از آن تختی که در هنگام جابجایی خیلی آرام جابجا شود تا به بیمار فشار نیاید.

قیمت تخت های بیمارستانی

خرید تخت های بیمارستانی

در هنگام انتخاب و خرید تخت های بیمارستانی نکاتی را باید در نظر گرفت که خیلی حائز اهمیت هستند و باید متناسب با نیاز بیمار خریداری شود. مواردی که باید در نظر داشت در هنگام تحویل تخت های بیمارستانی که سفارش داده اید این است که اول بعد از تحویل تخت، تشک تخت را مورد بررسی قرار دهید شاید در هنگام حمل و نقل پاره شده باشد، اتصالات و دسته های کناری تخت هم باید بررسی شود:

باید بر روی تخت بنشینید تا اگر شکستگی داشت متوجه شوید، باید امتحان کنید که تحمل وزن بیمار را دارد یا نه، اگر تختی که سفارش داده اید برقی است حتما موتور و قدرت موتور آن را تست کنید، ترمز تخت و از همه مهم تر صفحه کنترل و تمام دکمه ها را همراه با آزمایش کردن تمام قابلیت ها و عملکرد ها چک شود و در نهایت اگر سالم بود تخت را با خیال راحت تحویل بگیرید.

فروش روز تخت های بیمارستانی: امروزه راه های زیادی برای پیدا کردن قیمت فروش روز تخت های بیمارستانی به صورت تلفنی، به صورت حضوری، به صورت اینترنتی و از سایت های معتبر وجود دارد.

خرید تخت های بیمارستانی

اگر قصد خرید تخت های بیمارستانی تمام برقی را دارید حتما در ابتدا از فروشنده آموزش های لازم را بپرسید و جدا از این حتما دفترچه راهنمای آن را مطالعه کنید یا اگر ویدئو آموزشی دارد به دقت ببینید چون این تخت های تمام اتوماتیک از حساسیت بالایی برخوردارند و در صورت بروز مشکل در قسمت موتوری، پنل کنترل، دچار خسارت با هزینه های هنگفت می شود و باید مبلغ زیادی برای تعمیر آن بپردازید.

حال با در نظر گرفتن تمام گفته ها پیشنهاد ما به شما این است که تخت های بیمارستانی با توجه به حساسیت هایی که دارد از جاهای معتبر تهیه کنید، ما به شما این سایت را پیشنهاد می دهیم چون علاوه بر ضمانت و کیفیت بالای محصولات، آموزش های جامع و کافی در راستای استفاده بهتر از این محصولات به شما داده می شود و با خیالی راحت از محصولات استفاده می کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما