تخت بیمارستانی بهیار ایران طب

امروزه انواع و اقسام محصولات پزشکی توسط مجموعه های معتبری در سراسر کشور تولید و ساخته می شود، تخت بیمارستانی ضروری ترین وسیله برای هر مرکز درمانی می باشد که توسط مجموعه های مختلف مانند بهیار ایران طب با کیفیت و مطابق استاندارد های بهداشت جهانی ساخته می شود. انواع تخت بیمارستانی شامل تخت بیمارستانی مکانیکی، تخت بیمارستانی برقی، تخت بیمارستان شکن دار و انواع دیگر تختهای بیمارستانی توسط این مجموعه ساخت و تولید می شود.

تخت بیمارستانی بهیار

تخت بیمارستانی اصلی ترین وسیله هر بیمارستان، درمانگاه و مراکز درمانی می باشد که بیمار باید بر روی آن استراحت کند و یا مداوا شود، از تخت بیمارستانی در اتاقهای مختلف دیگر در بیمارستان نیز استفاده می شود و همچنین برای نگهداری بیماران مختلف در منازل و خانه های خودشان نیز بهتر از از تخت مناسب بیمارستانی استفاده شود، از تختهای بیمارستانی در آزمایشگاه ها نیز استفاده می شود، همچنین از انواع مختلف آن در آسایشگاه ها و تیمارستانها نیز استفاده می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی دیگر از تختهای ساده قدیمی خبری نیست و امروزه کارخانه های تولید کننده انواع تختهای بیمارستانی، این محصول را با بهترین تکنولوژی روز دنیا روانه بازار می کنند.

امروزه انواع مختلف تخت بیمارستانی با امکانات مختلف مانند تنظیم ارتفاع، طول و عرض و همچنین داشتن قابلیتهای مکانیکی برای تنظیمات مختلف تولید می شود که با توجه به امکاناتی که دارند در بخشهای مختلف بیمارستان و مراکز درمانی استفاده می شوند.

تمامی تختهای بیمارستانی با سایز استاندارد تولید می شوند و همچنین تختهای بیمارستانی مناسب بیمارستان کودکان با بیمارستانهای عادی تفاوت دارد.

تمامی تختهای بیمارستانی جوری طراحی می شوند که جنس پایه آنها تحمل وزن افراد مختلف را داشته باشد.

امروزه با توجه به شیوع بیماریهای مختلف و بستری شدن بیمارهای بسیاری در بیمارستانها، نیاز به بیمارستان صحرایی بسیار بیشتر شده است، تخت بیمارستانی بهیار یکی از وسایلی می باشد که کاملا مناسب راه اندازی بیمارستان صحرایی طراحی و ساخته شده است، تخت بیمارستانی بهیار در ابعاد استاندارد ساخته می شود و همچنین این تختها از بهترین مواد اولیه ساخته شده و دارای استانداردهای سازمان بهداشت جهانی نیز هستند.

انواع تخت بیمارستانی مانند تخت بیمارستانی 3 شکن و 2 شکن، تختهای بیمارستانی لگن دار، تختهای بیمارستانی اتوماتیک مناسب بزرگسالان، سالمندان و کودکان، تختهای بیمارستانی برقی، تختهای بیمارستانی روانپزشکی و مناسب زنان و زایمان و غیره توسط مجموعه های مختلف تولید می گردد.

امروزه اصلی ترین معیار سنجش ظرفیت بیمارستانها تعداد تختهای آن می باشد، بسیاری از بیمارستانهای معتبر در کشور هم تعداد زیادی از بیماران را پوشش می دهند و هم از تختهای به روز در بیمارستان استفاده می کنند.

انواع تخت برقی دارای موتور بوده و برای تنظیم ارتفاع قدرت کافی را برای تحرک اجزای تخت فراهم می کند و نیازی به استفاده از اهرم و تنظیم ارتفاع به صورت دستی وجود ندارد، در کنار دست بیمار دکمه هایی تعبیه می شود که خود بیمار نیز می تواند ارتفاع تخت را تنظیم کند، همچنین قابلیت های دیگری نیز مانند تعبیه شدن جایی مخصوص پرونده پزشکی و غذا خوری بیمار وجود دارد که به امکانات این تخت ها می افزاید.

تخت بیمارستانی بهیار

تخت بیمارستانی ایران طب

در طول سالیان اخیر صنعت ساخت وسایل و لوازم پزشکی به خصوص انواع تخت بیمارستانی بسیار پیشرفت داشته است، ایران طب یکی از پیشروهای صنعت ساخت وسایل بیمارستانی می باشد که سهم بسیار زیادی از تقاضای بازار را تامین می کند.

با توجه به شیوع بیماریهای عفونی و میکروبی مانند کرونا در دو سال اخیر بسیاری از بیمارستانها با کمبود تخت مواجه شده اند، ظرفیت بیمارستانها پر شده، اما با وجود تختهای بیمارستانی استاندارد ایران طب با احداث بیمارستانهای صحرایی مختلف توانستند که این بیماری را کنترل کنند، تختهای بیمارستانی در استفاده روزمره برای مراکز درمانی بسیار حائز اهمیت هستند، نگهداری از تختهای بیمارستانی بسیار مهم و ضروری می باشد چرا که هزینه های خرید تخت بیمارستانی بالا می باشد و جایگزین کردن آن آسان نخواهد بود.

مجموعه های پخش تختهای بیمارستانی محصولات خود را ضمانت نامه های معتبر و گارانتیهای اصولی به فروش می رسانند، در هر خریدی ضمانت اصالت کالا و گارانتی و خدمات پس از فروش بسیار مهم می باشد و هر شرکتی موظف است تا گارانتی و ضمانت محصولات خود را داشته باشد.

با توجه به اینکه در بیمارستان ممکن هر بیماری با هر شرایطی حضور بیابد امکان آسیب دیدن به تختهای بیمارستانی وجود دارد و در صورت لزوم از شرایط گارانتی آن استفاده می کنند.

تخت بیمارستانی پایاب

امروزه برای خرید انواع محصولات باید به مجموعه های معتبر مراجعه کرد، انواع تخت بیمارستانی پایاب توسط مجموعه های معتبر فروش در سراسر کشور به مشتریان و بیمارستانها ارائه می شوند، جالب است بدانید که اولین بار در بریتانیا از تخت بیمارستانی استفاده شد، تختهایی بسیار ساده که جهت انتقال بیماران مختلف استفاده می شود و از دو میله و یک پارچه ساده در ساخت آن بهره گرفته بودند.

رفته رفته با پیشرفت علم و تکنولوژی در لندن تختهایی با امکانات بیشتر و اهرم تنظیم طول و ارتفاع ساخته شد و در سال 1909 تخت بیمارستانی شکن دار توسط ویلیس گچ اختراع شد، این تختهای شکن دار دارای 3 بخش متحرک هستند و با توجه به قابلیت تبدیل حالت دراز کشیده به نشسته برای انواع بیماران مناسب بود.

یکی از مهمترین مسائل و تصمیمات مهم انتخاب تخت بیمارستانی مناسب وضعیت بیمار می باشد چرا که بیماران در بیمارستان مدت زیادی را بر روی تخت سپری می کنند و باید تختهای مورد استفاده بیماران امکانات کامل را داشته باشند تا جابجایی و تغذیه بیمار به ساده ترین شکل ممکن انجام شود.

همچنین تختهای بیمارستانی لگن دار نیز برای بیمارانی که مشکل دفع دارند و قابلیت جابجایی ندارند مناسب می باشد و باید برای اینگونه بیماران از تختهای بیمارستانی لگن دار استفاده کرد.

تخت بیمارستانی پایاب

تخت بیمارستانی ریچمت

با توجه به وجود برندهای مختلف و معتبر در بازار برای خرید انواع وسایل بیمارستانی مانند ریچمت، بهیار، پایاب و غیره دست خریداران برای خرید تخت بیمارستانی کاملا باز می باشد و می توانند با توجه به نیازی که دارند اقدام به خرید انواع تخت بیمارستانی بکنند.

مجموعه های فروش انواع تخت بیمارستانی این محصولات را با گارانتی معتبر پشتیبانی و تضمین کیفیت به فروش می رسانند.

شما نیز اگر به دنبال خرید اینترنتی از سایت و به صورت عمده محصول تخت بیمارستانی هستید می توانید با پر کردن فرم سایت ما اطلاعات تماس خود را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. متخصصین و کارشناسان فروش مجموعه ما در اسرع وقت با شما تماس برقرار می کنند و شما می توانید سوالات خود را بپرسید و سپس در صورت رضایت اقدام به خرید بکنید.

تخت بیمارستانی ریچمت

مجموعه ما با بیش از نیم قرن تجربه در حوزه فروش و پشتیبانی از محصولات تخت بیمارستانی سابقه درخشانی در این زمینه دارد و هر ساله مشتریان زیادی را از سراسر کشور و کشورهای همسایه به خود جذب می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما