تخت بیمارستانی ساده کوچک

معمولا در بیمارستانها برای تامین رفاه حال بیماران از تخت بیمارستانی ساده کوچک استفاده می نمایند این نوع تختها در مقایسه با نوع عملکرد بسیار خوبی که دارند دارای قیمت مناسبی می باشند و طبق استانداردهایی که برای آنها در نظر گرفته شده است در سایزهایی مشخص طراحی می شوند البته تختهای بیمارستانی انواع مختلفی دارند و در انواع مختلف تختهای مخصوص کودکان، تخت بستری، تختهایی مناسب برای جراحی و مراقبتهای ویژه تولید می گردند.

امروزه کارخانجات تولید انواع مختلف تختهای بیمارستانی با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و دقیق به تولید این تختها می پردازند همچنین بخشی از این تولیدات به کشورهای دیگر صادر می شوند و از این طریق کشور به سود آوری فراوانی دست می یابد.

تخت بیمارستانی

به منظور فراهم نمودن بستری جهت استراحت و آسایش بیماران در طول شبانه روز از تخت بیمارستانی استفاده می نمایند همچنین تختهایی که برای بیمارستانها تهیه می شود باید امکانات مختلفی داشته باشد و قابلیت اتصال انواع دستگاه ها را برای بیمار فراهم نماید به علاوه این تختهای بیمارستانی در بخشهای متفاوت بیمارستان با توجه به نوع کارآیی متفاوتی که باید داشته باشند در طراحیهای مختلفی دیده می شوند.

از آنجایی که بیماران مدت زیادی را در بیمارستان و تحت درمان می گذرانند بنابراین باید به ایجاد آرامش برای بیماران توجه ویژه ای نمود و امنیت بیماران را تضمین کرد در کناره ی تختهای بیمارستانی ریلهایی تعبیه شده است که متحرک می باشند و در مواقع لازم می توان آنها را به قسمت پایین هدایت نمود تا بیماران به راحتی بتوانند از تخت پایین بیایند و بعد از قرار گیری بیمار بر روی تخت مجددا ریلهای متحرک به حالت ابتدایی خود بر می گردند جنس این نوع ریلها از نوع فلز می باشد.

همچنین وجود چرخهایی متحرک در قسمت زیرین پایه های ثابت موجب راحتی در حرکت تخت و جا به جایی برای بیمار می گردد از این رو به آسانی می توانید تختهای بیمارستان را جابه جا نمایید همچنین در این چرخها نوعی قفل تعبیه شده است که در مواردی که نمی خواهید هیچ گونه جابه جایی صورت بگیرد می توانید به راحتی آن را قفل کنید تا تخت کاملا ثابت شود و هیچ گونه حرکتی نکند.

معمولا تختهای بیمارستانی دارای ابعاد وسیع تری نسبت به تختهای معمولی می باشند تفاوت اساسی که بین تختهای بیمارستانی و نوع معمولی وجود دارد در در قابلیت خاص تختهای بیمارستانی برای تنظیم نمودن ارتفاع می باشد تختهای بیمارستانی  دارای دو قسمت بالایی و قسمت پایینی می باشند که به راحتی قابل تنظیم هستند برای جابه جا نمودن بیمار و هماهنگ نمودن بیمار با تخت و محیط این قسمت از تخت را تنظیم می نمایند.

تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی ساده

امروزه در بیمارستانها و منازلی که بیمار دارند از تخت بیمارستانی ساده استفاده می نمایند برای خرید این نوع تختها باید توجه نمود که برخی از استانداردهای لازم اجرا شده باشد این نوع تختها باید دارای یک جک بالابر باشند تا برای بیمارانی که دارای وزن بالایی هستند به راحتی بتوانند تخت را حرکت دهند. همچنین حفاظهایی که در تخت وجود دارد باید دارای میزان استحکام فراوانی باشند تا در صورتی که بیمار به هر علتی روی این حفاظها بیفتد توانایی حمل فرد را داشته باشد.

رویه ی تخت باید دارای قابلیت شستشو باشند تا اگر تخت دچار هرگونه آلودگی شد به طور کامل ضدعفونی گردد و بدنه ی تخت باید به گونه ای طراحی شده باشد که خود بیمار و پرستارها حس امنیت برای مراقبت از بیماران را به طور کامل داشته باشند لازم به ذکر است چرخهای این نوع تختها باید به گونه ای طراحی شده باشند تا قابلیت حمل وزن بیمار را دارا باشد و در اثر وارد شدن فشار بر روی آنها هیچ گونه مشکل و اختلالی در عملکرد تخت ایجاد نگردد.

تخت بیمارستانی کوچک

معمولا در بیمارستانها برای بستری نمودن کودکان از تخت بیمارستانی کوچک استفاده می نمایند این تختها با طراحی خاصی که دارد موجب آسایش و ایجاد حس امنیت در بیمار می گردد و باید از تشکهایی با جنس مرغوب برای این تختها استفاده شود تا هیچ گونه حساسیتی برای بدن کودکان ایجاد نکند و تشکها باید به راحتی از تخت جدا شوند تا مورد شستشو قرار بگیرند همچنین تختهای بیمارستانی با توجه به عملکرد آنها به سه نوع تختهای بیمارستانی از نوع مکانیکی، تختهایی از نوع نیمه اتوماتیک و تختهای کاملا اتوماتیک تقسیم می شوند.

تخت بیمارستانی کوچک

تخت بیمارستانی معمولی

معمولا در اتاق مخصوص پزشک درمانگاه یک تخت بیمارستانی معمولی قابل مشاهده می باشد که در برخی موارد پزشک از بیماران می خواهد که به روی آن دراز بکشند تا مورد معاینه قرار گیرند همچنین این نوع تختها در اتاق مخصوص اورژانس و در مکانهایی مانند خانه سالمندان مشاهده می گردند در برخی از بخشها مانند تزریقات امکانات ویژه ای به تختهای بیمارستانی معمولی اضافه می نمایند که به میزان عملکرد و کاربرد بهتر آن می افزایند.

بنابراین این تختهای بیمارستانی معمولی باید تمامی استانداردهای لازم یک تخت را داشته باشند و به گونه ای طراحی گردند که بتوانند وزن بیماران را به خوبی تحمل کنند همچنین دارای میزان حفاظت بالایی در برابر هرگونه اشتعال باشند.

تخت بیمارستانی درجه یک

معیارهای زیادی برای گزینش یک تخت بیمارستانی درجه یک وجود دارد بنابراین برای فرد بیماری که قادر به جابه جایی و تحرک نمی باشد لزوما باید از یک تختی استفاده شود که قابلیت تنظیم نمودن تمامی قسمتهای بدن شخص بیمار را دارا باشد.

معمولا تختهای بیمارستانی که از نوع سه شکن برقی هستند کاملا پیشرفته و درجه یک می باشند و با دارا بودن قابلیت تنظیم میزان ارتفاع برای بیمار به طور برقی و تنظیم بدن بیمار با تخت به کمک ریموتهای مخصوص کنترلی امکان مراقبت و نگهداری بسیار آسان را برای بیمار فراهم می نماید همچنین یک تخت بیمارستانی درجه یک باید از مواد اولیه ی مرغوبی ساخته شده باشد و دارای میزان مقاومت و استحکام فراوانی باشد و قطعاتی که در ساخت آنها به کار برده شده است به هیچ وجه در معرض آسیب قرار نگیرند به علاوه تختهای بیمارستانی باید دارای ضمانت بعد از فروش محصول باشند.

تخت بیمارستانی درجه یک

برای خرید انواع مختلف تختهای بیمارستانی بهتر است یک مرکز فروش معتبر را بیابید مجموعه ی ما انواع مختلف تختهای بیمارستانی که با مواد اولیه ی مرغوب ساخته شده است به طور بدون واسطه و با قیمتی مناسب تر از هر مرکز خرید دیگری به فروش می رساند برای ثبت سفارش انواع مختلف تختهای بیمارستانی به صورت عمده ابتدا باید وارد سایت ما شوید و بعد از انتخاب محصول مورد نظر سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید ما محصولات سفارشی شما را به طور کاملا سالم در کوتاه ترین زمان ممکن به آدرس موردنظرتان ارسال می نماییم.

جهت هرگونه مشاوره و راهنمایی برای انتخاب و خرید انواع مختلف تختهای بیمارستانی استاندارد با مشاوران فعال و با تجربه ی ما که به صورت شبانه روزی پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان می باشند ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما