تخت نوزاد بیمارستانی پارک

امروزه در تمامی مراکز درمانی از تخت پارک استفاده کرده و برای افراد بزرگسال، جوان، کودک و نوزاد یک اندازه خاصی را در نظر گرفته تا با قرار گرفتن در آن احساس راحتی کنند به عنوان مثال در یک بیمارستانی از تخت بسیار کوچک استفاده نموده که محل جای گیری نوازد بعد از دنیا آمدن است. از آن جایی که نوزادها بسیار شیطنت دارند یک تخت جهت جلوگیری از این نوع فعالیتها ساخته شده که آنها را کنترل نماید تا شما عزیزان امور و کار خانه را به راحتی و بدون دقدقه انجام دهید.

تخت نوزاد بیمارستانی

یکی از مهم ترین جایگاه برای استراحت و نگهداری نوزاد، تخت کوچک بوده که معمولا در بیمارستانی که به دنیا آمد مشاهده نموده اید و اندازه آن به گونه ایی بوده که موجب راحتی و آسایش کودک می شود.

این نوع محصول در اجناس مختلف فلزی، پلاستیکی و چوبی ساخته شده تا شما بر اساس سلیقه و طرح اتاق نوزادتان آن را خریداری و استفاده نمایید، معمولا تخت نوزادان به این گونه بوده که دور تا دور آن توسط میله هایی با فاصله ده سانت از هم به صورت ردیفی کاشته شده تا موجب فرار نوزاد از دورن آن نگردد و از آنجایی که کوچولوها با محیط و شرایط در حال آشنایی هستند، قطعا به همه چی دست زده تا تجربه کنند.

یک تخت برای جلوگیری از دست زدن به وسایل اتاق آنها را بیشتر وسوسه کرده و شروع به مشت و لگد زدن به میله های اطراف می کنند که با استفاده از بهترین موادهای روز دنیا این محصول را ساخته تا مقاومت بسیاری در برابر این نوع ضربات داشته باشد تا به آسانی از محل مورد نظر جدا و خارج نشده تا دسترسی نوزاد به وسایل درون اتاق جلوگیری نماید، زیرا غیر آن صورت گیرد قطعا موجب آسیبها و عوامل میکروبی به بدن وارد می شود چون آنها برای تجربه نمودن تمام وسایل را دهن و گاها قورت می دهد که ممکن است عوامل جبران ناپذیری را رقم بزند، پس شما عزیزان حتما از یک تخت با کیفیت استفاده کرده تا با یک لگد و مشت از جای خود کنده نشود.

تخت نوزاد بیمارستانی

تخت نوزاد پارک

محلی که به راحتی در آن نوازد به استراحت می پردازد تخت پارک بوده که در ساخت انواع طرحها بسیار موفق ظاهر شده است. مادران در خانه هزاران کار و فعالیت داشته که باید به آنها رسیدگی کنند که شامل تمیزی خانه و درست نمودن غذا برای خود، شوهر و نوازد می شود، حال در این زمان نیاز به نگهداری بچه داشته و نمی تواند آن را در بغل خود شروع به کار و تمیزی خانه کند، زیرا در زمان نظافت قطعا گرد وغبار در هوا پخش شده که مستقیم وارد راه تنفسی نوازد شده و چون سیستم ایمنی بدن آن در حال همگان سازی با هوای پیرامون است، ممکن است این نوع عوامل میکروبی بر بدن آن تاثیر گذاشته و به راحتی دچار سرماخوردگی شود.

نکته بعدی اگر در آشپزخانه با نوزاد وارد شده و شروع به آشپزی نمایید بوی روغن و موادهای دیگر موجب اذیت نمودن تارهای حنجره آن شده و گاها طب و آب ریزش بینی را برای نوزادها به ارمغان می آورد، پس در این نوع شرایط به تخت نوازد اعتماد کرده و به راحتی به امور و کارهای خانه خود بپردازید.

تخت نوزاد پارک

تخت نوزاد با پشه بند

فصول گرم بهترین محل برای رشد و تولید مثل حشرات بوده و برای آسیب نرساندن به نوزادها در شب و روز، از پشه بند استفاده نموده که از پایین پایه تا بالای سر نوازد بر روی تخت نصب می گردد و با تولید گونه های مختلف موجب شده که در زمان بازی دستان نوزاد به توری  برخورد نکرده تا موجب پارگی و رخنه حشرات به داخل آن گردد و به راحتی نوزاد شما بدون مزاحمتها استراحت و در امان باشند.

تختها جایگاه ویژه ایی را از زمان تولید تا به امروز در دل مردم جهان قرار گرفته و با خرید آن یک رنگ و آرامش خواصی به اتاقها و مکانهای دیگر خود می بخشند که در سایزهای بزرگ تا کوچک طراحی شده و بسته به نوع نوزاد و بزرگسال بودن یک سبک خاصی را جهت نرمی و سبکی بر روی آن اعمال می کنند، زیرا مدلی که یک آدم بزرگسال در آن دراز می کشد با مدل یک نوزاد زمین تا آسمان فرق دارد.

اگر به جنس و نوع نرمی تخت دقت نشود برای هر این نوع افراد مشکل ساز خواهد بود و در آینده و استفاده طولانی از آن به مرور زمان باعث شکل گیری نوع دیگر استخوانها شده و فرم اصلی خود را حفظ نمی کند، پس در تهیه این محصول بسیار دقت کرده زیرا تا زمانی که نوزاد شما بزرگ شده و از آن جایگاه بیرون آید حداقل دو سال طول کشیده، که بی کیفیت بودن یک تخت می تواند در همین مدت ضرر و آسیبهای خود را به نوزاد وارد نماید.

تخت نوزاد با پشه بند

تخت زمینی نوزاد

کالای خواب مخصوص نوازد به صورتی ساخته شده تا بعد از قرار گرفتن در زمینی ناهموار به راحتی و صاف ایست نمایید که به با نصب پایه های متحرک موجب شده تا برای تنظیم تخت از طریق پیچهای مخصوص آن را بالا یا پایین نمایند و راحتی را برای شما و نوزاد فراهم نموده و بدون نگرانی از هیچ خطری آنها را به تخت راحت و نرم خود سپرده تا در درون آن شروع به بازی و فعالیتهای گوناگون نمایند.

تخت نوزاد سیسمونی

معمولا قبل از تولد اکثر خانواده ها شروع به تکمیل وسایل داخل اتاق نوزاد نموده و در آخرین مرحله تخت سیسمونی را بر اساس دکور و طرح اتاق قرار می دهند و ست کامل و زیبایی را تشکیل داده تا نوزاد با دیدن طیف رنگی بسیار زیاد روحیه ای شاد و خوشگلیهای بیشتری را مشاهده نماید.

یکی از مهم ترین کالاهای خواب برای نوزاد بدنه تخت بوده زیرا از استحکام بالایی برخوردار نباشد قطعا در آینده مشکلاتی در ساختار استخوان نوزادها به وجود می آید، دقت داشته باشید که حتما تختی را خریداری نمایید تا در زمانی که فرزند شما راه رفتن را یاد بگیرد قابل استفاده بوده تا این که مجبور به تهیه دوباره آن نشوید و در زمان خرید حتما به کیفیت آن توجه نمایید.

تخت شیردهی نوزاد

امروزه قبل از به دنیا آمدن نوزاد، ابتدا شروع به خرید تخت، اسباب بازی و غیره جهت تکمیل اتاق کرده تا بعد از تولد مکانی را برای استراحت و شیردهی به آنها را فراهم کرده باشند که هم موجب راحتی شما عزیزان شده تا به سادگی به امور خانه خود هم برسید.

تخت نوزادها یکی از مهم ترین کالاها به حساب آمده که با بدنه هایی محکم از جنس چوب، آهن و پلاستیک تهیه شده که هر کدام آنها مقاومت بسیار بالایی را داشته و با ضربات نوزاد به هیچ عنوان شکسته یا جدا نمی شود و به دلیل استفاده از موادهای با کیفیت موجب شده یک محصولی بسیار سبک ساخته و به راحتی نیز جا به جا گردد.

تخت شیردهی نوزاد

شما عزیزان می توانید برای تهیه این نوع محصول در همین صفحه با مشاوران فروش ما تماس حاصل نموده و بعد از کسب اطلاعات بیشتر آن را از سایت ما سفارش و خریداری نمایید، الویت اول ما رضایت مشتریان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما