NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی برقی / توزیع مستقیم تخت بیمارستانی برقی

توزیع مستقیم تخت بیمارستانی برقی

چه قابلیت هایی از یک تخت بیمارستانی برقی می توان انتظار داشت؟ آیا در تمامی بیمارستان ها از تخت های برقی استفاده می شود؟ توزیع مستقیم تخت های بیمارستانی در قیمت فروش آنها چقدر مؤثر می باشد؟
تخت های بیمارستانی لازمه پذیرش بیمار در بیمارستان ها می باشد. بیمار در طول مدت درمان خود در بیمارستان یا هر مرکز درمانی کلینیکی دیگر باید بر روی تخت های بیمارستانی که در انواع مختلفی طراحی می شوند، قرار گیرد.
شرایط ساختاری تخت های بیمارستانی باید بگونه ای باشد که در صورت نیاز بتوان تخت را برای راحتی بیشتر بیمار، تغییر حالت داد. همچنین طراحی تخت های بیمارستانی باید متناسب با عملیات درمانی باشد که پزشک یا پرستاران بر روی بیمار انجام می دهند.
در این بین انواع تخت های بیمارستانی از لحاظ کارکردی به دو نوع برقی و مکانیکی تقسیم بندی می شوند.

قابلیت های تخت بیمارستانی برقی

تخت های بیمارستانی برقی از این ویژگی برخوردارند که بیمار خود براحتی می تواند تغییر حالت لازمه را برای راحتی بیشتر خود با تنها لمس دکمه هایی داده و دیگر نیاز به کمک پرستار نیست. از این تخت ها به دلیل گران تر بودن نسبت به انواع مکانیکی در بیمارستان های مدرن و مجهز استفاده می شود. همچنین تخت های بیمارستانی برقی قابلیت تنظیم ارتفاع را داشته و برای مصارف خانگی جهت نگهداری بیمارانی که باید مدت زمان زیادی بصورت بستری نگهداری شوند، گزینه انتخابی بسیار مناسبی می باشد.
توزیع مستقیم انواع تخت های بیمارستانی برقی و مکانیکی از شرکت های تولید کننده داخلی و با قیمت های بسیار ویژه به کمک این مرکز آنلاین فروش تخت بیمارستانی انجام می گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مزایای استفاده از تخت بیمارستانی در منازل

قیمت انواع تخت بیمارستانی برقی برای منزل

قیمت تخت بیمارستانی برقی برای منزل در انواع مدل ها و طرح های متنوع و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام