خرید تخت برقی بیمارستانی باکیفیت در ایران

خرید تخت برقی بیمارستانی امروزه به طور وسیعی توسط فروشگاه های تجهیزات پزشکی, بیمارستان ها, مراکز پزشکی و حتی برای منازل صورت می گیرد.

تخت بیمارستانی برقی از لحاظ ظاهر و کیفیت باید دارای فاکتور هایی باشد تا به هنگام استفاده بیماران دچار مشکل نشود و در بلند مدت برای بهبود حال بیماران دچار مشکل نشود.

موتور های برقی این تخت های بیمارستانی وارداتی بوده که اغلب از کشور چین و بعضی کشور های اروپایی تامین می شود و تولید کنندگان با طراحی شاسی و بدنه ی این نوع تخت ها و قرار دادن موتور های برقی اقدام به تولید انواع تخت های سه شکن, دو شکن و تک شکن که قابلیت تنظیم ارتفاع دارند را می کنند.

خرید تخت برقی بیمارستانی

امروزه خرید تخت های بیمارستانی برقی به شکل های گوناگونی و از راه های مختلفی صورت می گیرد, با توجه به رشد تجارت الکترونیک و استفاده ی تولید کنندگان از اینترنت و سایت ها به عنوان بستری مناسب جهت ارتباط مستقیم با مشتریان, بسیاری از مشکلات گذشته اعم از قیمت های سرسام آور, عدم پاسخگویی فروشندگان  و خدمات پس از فروش حل شده و امروزه خریداران می توانند به صورت مستقیم و با صرف هزینه و وقت کمتری از آخرین قیمت های این محصولات اطلاع پیدا کرده و اقدام به خرید نمایند.

خرید تخت برقی بیمارستانی

تخت برقی بیمارستانی باکیفیت

تخت های برقی بیمارستانی اغلب به صورت سه شکن و کمتر به صورت دو شکن و تک شکن طراحی می شوند و بنا به نیاز با تنظیم ارتفاع یا بدون تنظیم ارتفاع تولید می شوند که برای اتاق های جراحی این نوع تخت ها دارای آپشن های بسیار بیشتری بوده و به صورت کاملا تخصصی طراحی و ساخته می شوند.

تخت باکیفیت برقی باید از استحکام بالایی برخوردار باشد تا بتوانند تحمل فشار بیماران سنگین وزن را داشته باشد و همچنین موتور های به کار رفته در این نوع تخت ها باید قدرت لازم جهت ایجاد حالت های مختلف را فراهم آورد, بعضی از برند های چینی با توجه به قیمت مناسب دارای کیفیت مورد نظر بوده و اغلب تولید کنندگان از این موتور های برقی در تولید تخت های خود استفاده می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما