خرید تخت بیمارستانی ایرانی

ساخت تخت های بیمارستانی نیاز به چه تکنولوژی هایی دارد؟ تخت های بیمارستانی تولید شده در داخل کشور آیا دربرگیرنده تمامی مدل های انواع تخت بیمارستانی هستند؟ چگونه می توان این تخت های بیمارستانی ایرانی را خرید؟
تخت های بیمارستانی از الزامات هر مرکز درمانی و بیمارستان ها بوده و قبل از تولید در کشور از طریق کشور هایی همچون کره، تایوان، چین، ژاپن و… وارد کشور می شده است. درست است که هم اکنون نیز با وجود تکنولوژی ساخت تخت های بیمارستانی در ایران، باز هم درصدی از تخت های بیمار وارد می شوند، اما کیفیت و قیمت تخت های بیمارستانی ایرانی موجب درخواست بیمارستان ها از نمونه های برند های ایرانی شده است.
ساخت تخت های بیمارستانی خود نیاز به دستگاه ها و تکنولوژی پیشرفته ای دارد که شرکت های تولید کننده ایرانی سعی در استفاده از بهترین های این تکنولوژی برای تولید تخت های بیمارستانی بسیار باکیفیت و با طراحی مدرن نموده اند.
علاوه بر تجهیزات ساخت تخت های بیمارستانی، دستگاه های رنگ کوره ای جهت پوشش روی تخت ها نیز وارد ایران گردید و در این صنعت به بهره برداری رسید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

انواع مدل های تخت بیمارستانی ایرانی

خوشبختانه شرکت های ایرانی تخت بیمارستانی، انواع مدل های تخت بیمارستانی مورد استفاده در بخش های مختلف بیمارستان را تولید می نمایند. این تخت ها شامل تخت های یک شکن، دو شکن، سه شکن، تخت های متنوع جراحی، تخت های مخصوص بخش های ccu و icu، تخت های مختص زنان و زایمان و… می باشند که در مدل های پیشرفته و ساده با قابلیت تنظیم برقی و مکانیکی ساخته می شوند.
همچنین در دسته محصولات شرکت های سازنده تخت، انواع تجهیزات بیمارستانی مانند برانکارد، ترالی و… یافت می شود.
خرید تخت بیمارستانی از این مجموعه با ارائه کاتالوگ نمونه های مختلف تخت بیمارستانی و لیست قیمت شرکت های متنوع انجام می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما