خرید تخت بیمارستانی برقی باکیفیت برای منزل

از ویژگی های مهم برای خریداران خانگی باکیفیت بودن تخت بیمارستانی برقی می باشد تا درخواست کنندگان این محصول بتوانند از بیماران خود در منزل به خوبی مراقبت کنند و همواره به دنبال کیفیت مطلوب این محصول در کنار قیمت مناسب آن می باشند.

تخت بیمارستانی برقی باکیفیت

از مهم ترین فاکتور های یک تخت برقی باکیفیت دارا بودن موتور هایی با قدرت بالاست تا بتوانند بیماران سنگین وزن را در حالت های مختلف جابجا کنند و موتورها دچار آسیب دیدگی و سوختگی ناشی از فشار نشوند. دوام موتور های برقی نیز عامل مهم دیگری است که تولید کنندگان باید در تولید تخت های بیمارستانی مدنظر داشته باشند تا محصولی باکیفیت بالا روانه ی بازار کنند.

امروزه تولید کنندگان داخلی تجهیزات پزشکی از موتور های برقی ساخت چین و تایوان استفاده می کنند و کمتر از موتور های ساخت کشور های اروپا بهره می برند که دلیلش تحریم ها و همچنین اختلاف قیمت آن هاست, البته باید متذکر شوم که برند های چینی و تایوانی نیز دارای کیفیت مناسبی بوده و انواع درجه یک آن ها مورد تایید است.

تخت بیمارستانی برقی باکیفیت

تخت بیمارستانی برقی برای منزل

تخت های بیمارستانی برقی که برای منازل خریداری و استفاده می شوند معمولا دارای سه شکن قابل تنظیم با استفاده از ریموت کنترل نصب شده در کنار تخت می باشند و در بعضی از طراحی ها دارای تنظیم ارتفاع و در انواع دیگر بدون این قابلیت هستند.

تفاوت های مهمی که در انواع تخت بیمارستانی برقی برای منازل با مراکز پزشکی وجود دارد داشتن حالت های ترند برای بیمارستان ها و کلینیک های تخصصی می باشد که برای منازل این قابلیت اعمال نمی شود و همچنین داشتن قفل مرکزی برای چرخ ها که در انواع خانگی این مورد نیز طراحی نمی شود.

تخت بیمارستانی برقی منزل

تفاوت تخت بیمارستانی برقی و مکانیکی

تخت های بیمارستانی از لحاظ ساختار و طراحی به دو نوع تقسیم می شوند:

  • انواع مکانیکی
  • انواع برقی

تخت های مکانیکی به صورت های بدون شکن, تک شکن, دو شکن و سه شکن ساخته و با طراحی های گوناگون روانه ی بازار می شوند که اغلب در بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند.

تخت های برقی بیمارستانی بر اساس کاربرد و نوع استفاده توسط شرکت های مختلف طراحی و ساخته می شوند که با استفاده از ریموت کنترل های نصب شده بر روی این تخت ها عملیات کنترل و استفاده از آن ها انجام می شود که این موضوع یاعث راحتی و سریع بودن در استفاده و همچنین دوام بالای این تخت ها نسبت به انواع مکانیکی این محصولات است و از تفاوت های مهم آن ها می باشد که باعث می شود نوع برقی به مکانیکی ترجیح داده شود.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما