خرید تخت بیمارستانی برقی با قیمت مناسب

خرید تخت بیمارستانی برقی با قیمت مناسب یکی از دغدغه های مراکز پزشکی, بیمارستان ها و حتی بیماران خانگی می باشد که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و استفاده از راههای جدید برآن شده ایم تا راهی مناسب و کم هزینه را برای این مشکل پیدا کنیم.

تخت بیمارستانی برقی معمولا به صورت سه شکن طراحی می شود که ممکن است دارای تنظیم ارتفاع یا بدون تنظیم ارتفاع طراحی شود و اینکه موتور برقی استفاده شده کدام کشور و چه برندی باشد تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده ی تخت دارد. با توجه به اینکه تولید موتور های برقی برای مصارف تجهیزات پزشکی در داخل کشور با کیفیت و قیمت مناسب اتفاق نمی افتد, اکثر تولید کنندگان تخت های بیمارستانی برقی این نیاز خود را از برند های خارجی تامین می کنند. با توجه به کاهش ارزش پول ایران در برابر ارز های خارجی و سودجویی بسیاری از وارد کنندگان موتور های برقی, شاهد افزایش چند برابری قیمت این محصولات هستیم که این موضوع باعث افزایش قابل ملاجظه قیمت تخت های بیمارستانی برقی شده است.

خرید تخت بیمارستانی برقی

ارائه کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب می تواند بسیاری از مشکلات خریداران تخت های بیمارستانی برقی را که شامل مراکز پزشکی و مشتریان خانگی می باشند را حل کند, سایت فروش این محصولات راهی بسیار مناسب با هزینه ای کم و سرعت پاسخگویی بالاست تا ارتباط تولید کننده و مصرف کننده را به صورت مستقیم برقرار کند و با ارائه انواع تخت بیمارستانی برقی با قیمت مناسب دغدغه ی خریداران را کم کند.

خرید تخت بیمارستانی برقی

تولید تخت بیمارستانی برقی

شرکت های تولید تخت های بیمارستانی برقی داخلی این محصولات را به صورت مونتاژ طراحی و روانه ی بازار کشور می کنند, قلب اصلی این محصولات یعنی موتور های برقی غالبا وارداتی بوده و اغلب تولید کنندگان این حوزه از چند برند درجه یک چینی که کیفیتی قابل قبول و قیمت مناسبی را نسبت به برند های اروپایی دارند استفاده می کنند که با توجه به نوسانات اخیر دلار و کاهش ارزش پول ایران, هزینه ی تهیه این موتور ها بسیار بالا رفته است که این امر موجب افزایش هزینه ی تمام شده ی تولید تخت های بیمارستانی برقی توسط تولید کنندگان داخلی شده است.

تولید تخت بیمارستانی برقی

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما