NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی / خرید تخت بیمارستانی ساده ارزان قیمت

خرید تخت بیمارستانی ساده ارزان قیمت

خرید تخت بیمارستانی ساده با قیمت مناسب و ارزان برای مسئولان خرید مراکز پزشکی و بیمارستان ها حائز اهمیت است تا بتوانند با هزینه ای کمتر نیاز های خود را برطرف کنند.

تخت بیمارستانی ساده معمولا بدون شکن و یا تک شکن می باشند که در بخش های تزریقات, بستری و اورژانس بیمارستان ها و مراکز پزشکی مورد استفاده قرار می گیرند, استحکام تخت در کنار طراحی مناسب و ساده از فاکتور های مهم برای مسئولان خرید است تا بتوانند انتخاب مناسب تری در هنگام خرید انجام بدهند. از عوامل تعیین کننده در قیمت این تخت ها فلز مورد استفاده, تشک تخت و نوع طراحی این محصولات است.

خرید تخت بیمارستانی یک شکن

تخت بیمارستانی یک شکن که اغلب به صورت مکانیکی طراحی و تولید می شود یکی از پرمصرف ترین تجهیزات پزشکی در بیمارستان هاست که با استفاده از یک اهرم که در زیر تخت تعبیه شده قسمت بالای تخت که پشت بیمار محسوب می شود برای راحتی حال بیماران جابجا می شود.

خرید این نوع تخت ها در تعداد بالایی توسط بیمارستان ها و مراکز پزشکی صورت می گیرد, به همین دلیل قیمت خرید این تجهیزات پزشکی برای مسئولان خرید این مراکز مهم است.

خرید تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی ارزان قیمت

تخت های بیمارستانی ساده که معمولا بدون شکن بوده اغلب برای معاینه بیماران استفاده می شود که به لحاظ نوع طراحی و ساختارشان هزینه ی کمتری را برای تولید کنندگان به همراه دارد, به همین دلیل قیمت پایین تری را نسبت به انواع تخت های بیمارستانی دارند و خریداران عمده و فروشگاه های تجهیزات پزشکی به دنبال قیمت پایین به همراه کیفیت مطلوب این محصولات هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش تخت بیمارستانی با بهترین قیمت

خرید تخت بیمار مکانیکی با کیفیت

خرید تخت بیمار مکانیکی با کیفیت بسیار عالی و قیمتی مناسب در انواع سایز ها …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام