شرکت توزیع تخت بیمارستانی برقی

آیا خرید از یک شرکت معتبر در ساخت و عرضه تجهیزات پزشکی همچون تخت های بیمارستانی را تجربه نموده اید؟ بهترین تخت های بیمارستانی برقی را با قیمت ویژه از شبکه توزیع ما بخواهید.
حتماً می دانید که یک بیمارستان و یا هر مرکز درمانی دیگر با وجود تخت های بیمار شکل می گیرد. به همین دلیل است که گاهاً حتی نام بیمارستان ها را بر حسب تعداد تخت های بیمار موجود در آن در نظر می گیرند. تخت های بیمارستانی در انواع مکانیکی و برقی هر کدام قابلیت ها و کاربرد های خود را داشته و در بخش های مربوطه استفاده می شوند.
تخت های مدرن و پیشرفته در انواع برقی و الکترونیکی بوده و با کمک آپشن های موجود در آنها براحتی توسط بیمار و کادر درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.
تخت های برقی می توانند در حالت های مختلفی جهت راحتی بیمار تنظیم شوند. همچنین ارتفاع این تخت ها نیز قابل تنظیم می باشند.
پوزیشین های تخت های برقی بیمارستانی بخصوص برای بیمارانی که مدت زمان بستری آنها طولانی می باشد بسیار مناسب بوده و بدلیل تحمل فشار وارده بر بخش های مختلف بدن و نه تنها یک بخش، از آسیب هایی که ممکن است به دلیل عدم تحرک طولانی مدت برای بدن بوجود بیاید، پیشگیری می شود.

خرید تخت بیمارستانی از شرکت های توزیع کننده

یک شرکت توزیع کننده تخت بیمارستانی می تواند با در اختیار گذاشتن کاتالوگ انواع تخت های بیمارستانی مکانیکی و برقی تولید شده توسط کمپانی های ایرانی و خارجی، شما را در انتخاب تخت های مناسب یاری دهد. این تخت های بیمار می توانند برای انواع مراکز درمانی و بیمارستان ها و همچنین به صورت تک برای مصارف خانگی و نگهداری بیماران و سالمندان در منزل، خریداری شوند.

منبع: تجهیزات پزشکی ایران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما