شرکت توزیع تخت بیمارستانی مکانیکی

توزیع انواع تخت بیمارستانی در مدل های مکانیکی توسط این شرکت پخش تجهیزات پزشکی انجام می گیرد. تخت های بیمارستانی مکانیکی را با قیمت بروز از ما دریافت خواهید نمود.
رفاه حال بیماران در بیمارستان و مطب های درمانی وابسته به تخت هایی می باشد که بر روی آن قرار می گیرند. از انواع بسیار پر مصرف تخت های بیمارستانی می توان تخت های مکانیکی را نام برد. تخت های بیمارستانی مکانیکی می توانند در انواع ساده و لگن خور موجود باشند که بنابه درخاست مشتریان عزیز عرضه می شوند. همچنین از تخت های بیمارستانی مکانیکی که از اهرم هایی برای تغییر حالتشان استفاده می شود، می توان در نگهداری بیماران در منزل نیز استفاده نمود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت انواع تخت بیمارستانی مکانیکی

تخت های بیمارستانی در انواع شکن های مختلف و قابلیت تنظیم ارتفاع تولید می شوند. زاویه شکن بالای سر در تخت های بیمارستانی مکانیکی 70 تا 80 درجه می باشد. همچنین در صورت داشتن قابلیت تنظیم ارتفاع می توان ارتفاع این تخت ها را 30 تا 60 سانتیمتر متغیر نمود.
قیمت تخت بیمارستانی مکانیکی بر حسب قابلیت های آنها متفاوت می باشد. به عنوان نمونه تخت های سه شکن مکانیکی با قابلیت تنظیم ارتفاع گران تر از انواع تک شکن هستند.
این شرکت بصورت آنلاین تویع انواع تخت های بیمارستانی را بر عهده گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما