NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی برقی / شرکت فروش تخت بیمارستانی دیالیز

شرکت فروش تخت بیمارستانی دیالیز

تخت های بیمارستانی دیالیز با چه ویژگی هایی ساخته می شوند؟ کاربرد تخت بیمارستانی دیالیز چیست؟ در شرکت فروش انواع تخت بیمارستانی، قیمت تخت های بیمارستانی دیالیز چند است؟
یکی از بیماری هایی که نیاز به مراجعه مکرر به بیمارستان دارد نارسایی کلیه و به تبع آن انجام دیالیز در بیمارستان می باشد. انجام دیالیز در تمامی بیمارستان ها انجام پذیر نیست و تنها بیمارستان هایی که مجهز به تجهیزات انجام دیالیز هستند، می توانند پذیرای بیماران دیالیزی باشند.
تخت های دیالیز یکی از تجهیزات انجام دیالیز می باشد. این تخت های بیمارستانی که به صندلی های دیالیز نیز شهرت دارند، مطابق با پوزیشین های مختلف بیمار در هنگام دیالیز طراحی می گردند. تخت های دیالیز می توانند در انواع ساده تا فوق پیشرفته برقی باشند.

ویژگی های تخت بیمارستانی دیالیز

تخت بیمارستانی دیالیز انواعی از تخت های بیمارستانی است که توسط شرکت های ایرانی تولید و عرضه می شود. یک تخت بیمارستانی دیالیز باید دارای قابلیت تنظیم ارتفاع و قرارگیری در حالت های مختلف را داشته باشد، تا بیمار دیالیزی در مدت زمانی که بر روی این تخت قرار می گیرد، آرامش لازمه را کسب کند. چراکه انجام دیالیز خود استرس هایی را در بیمار بوجود می آورد و زمانی که بیمار بر روی تختی قرار می گیرد که براحتی می تواند با پوزیشین وی تغییر یابد، راحتی بیشتری را در طول مدت دیالیز به وی القا می نماید.
مشاوران فروش ما در این شرکت پخش آنلاین، بهترین نمونه ها و مدل های تخت های بیمارستانی اعم از تخت های بیمارستانی مخصوص دیالیز را به شما پیشنهاد داده و لیست قیمت ویژه ای را به شما اطلاع رسانی می نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مزایای استفاده از تخت بیمارستانی در منازل

قیمت انواع تخت بیمارستانی برقی برای منزل

قیمت تخت بیمارستانی برقی برای منزل در انواع مدل ها و طرح های متنوع و …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام