شرکت های تولید کننده تخت بیمارستانی ایرانی

آیا می دانستید قیمت تخت های بیمارستانی که توسط شرکت های ایرانی تولید می شوند بسیار مناسب تر از انواع وارداتی می باشد؟ شرکت های تولید کننده ایرانی چه مدل هایی از تخت های بیمارستانی را تولید می نمایند؟
تخت های بیمارستانی از دسته تجهیزات اولیه برای ساختار سازی یک مرکز درمانی مانند بیمارستان می باشد. بسته به بخش های تخصصی بیمارستان و تعداد تخت مورد نیاز، انواع تخت های مکانیکی و برقی خریداری می شوند. خوشبختانه شرکت های ایرانی اقدام به تولید تخت های بیمارستانی و بیمار در مدل ها و انواع مختلف، همگام با قابلیت های تخت های وارداتی اروپایی نموده اند.
این انواع تخت بیمارستانی ایرانی با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و عزم مهندسین کشور، با بهترین مواد اولیه و در طراحی های بسیار شیک و پردوام، عرضه شده و حتی در زمینه صادرات نیز موفق عمل نموده اند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مدل های تخت های بیمارستانی ایرانی

گفته شد که تخت های بیمارستانی تولید شده توسط شرکت های داخلی در تمام مدل ها طراحی می گردد. بنابراین انواع تخت های یک شکن، دو شکن، سه شکن از مدل های برقی و مکانیکی، همچنین تخت زایمان، تخت های ارتوپدی و… از تولیدات داخلی با قیمت بسیار مناسب و ارزان جهت فروش مهیا گشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما