NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی برقی / فروشگاه عرضه تخت بیمارستانی برقی

فروشگاه عرضه تخت بیمارستانی برقی

تخت های بیمارستانی برقی به صورت چند شکن تولید می گردند؟ انواع تخت های برقی بیمارستانی بصورت کلی برای بیمارستان ها و جزئی برای استفاده در منزل از طریق این فروشگاه تجهیزات پزشکی بصورت مستقیم عرضه می شوند.
تخت های بیمارستانی شیک و راحت در روحیه بیماران بسیار تأثیر گذار است. بخصوص بیمارانی که مدت بستری آنها طول می کشد، باید از تخت هایی بسیار راحت با قابلیت های ویژه برایشان انتخاب نمود. حتی بیماران و سالمندانی که در منزل نگهداری می شوند نیز چنانچه بر روی تخت های مناسبی قرار گیرند که براحتی امکان تحرک و تغییر حالت را برای آنها مقدور سازد، آرامش بیشتری را برای آنها مقدور خواهد ساخت.
تخت های بیمارستانی بصورت مکانیکی و برقی ساخته می شوند. انواع مکانیکی براحتی و با کمک اهرم هایی با دست قابل تنظیم می باشند اما تخت بیمارستانی برقی همراه با سیستم الکتریکی تغییر حالت می یابند.

انواع تخت های بیمارستانی برقی

تخت های بیمارستانی در مدل ها و طراحی های ویژه با قابلیت اتصال لوازم جانبی متناسب با حال بیمار عرضه می گردند. انواع تخت های بیمارستانی برقی بصورت تک شکن، دو شکن و سه شکن موجود هستند که در نوع تک شکن، فقط قسمت سر بالا می آید، دو شکن قسمت سر و پاشنه پا بالا می آید و در انواع تخت های سه شکن می توان سر، پاشنه پا و زانو ها را بالا آورد.
همچنین انواع پیشرفته و تخصصی از تخت های برقی تولید گشته اند که قابلیت قرار گیری در پوزیشین های مختلف برای بیمار را فراهم می آورند، تا بدین صورت از بیماری هایی مانند زخم بستر در اینگونه مریضان پیشگیری گردد. البته استفاده این نوع از تخت ها برای افرادی که دارای ضایعه نخاعی بوده و یا در کما می باشند و همچنین سالمندانی که دیگر قادر به تحرک نمی باشند، پیشنهاد می گردند.
انواع تخت بیمارستانی برقی را با بهترین قیمت بصورت پخش مستقیم می توانید از این فروشگاه پخش عمده خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید تخت برقی بیمارستانی در تهران

خرید تخت برقی بیمارستانی در تهران و سایر مناطق کشور با توجه به بحران به …

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام