NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی / فروش تخت بیمارستانی با کیفیت بالا

فروش تخت بیمارستانی با کیفیت بالا

فروش تخت بیمارستانی با کیفیت بالا و با قیمتی بسیار مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی ما قابل انجام می باشد. خرید مستقیم از تولید کننده این امکان را به خریدار می دهد تا قیمت مناسب در کنار کیفیت مطلوب خود را پیدا کند و از ضمانت واقعی بهره مند شود.

منازل مکانی امن و راحت برای بیمارانی می باشد که دوره درمان آن ها طولانی است و نیازمند مراقبت های طولانی مدت در منازل می باشند. با قرار گیری بیماران در جمع خانواده ها سبب تقویت روحی آن ها نیز می شود. بنابراین تخت های بیمارستانی بهترین گزینه برای منازل می باشند. تخت های بیمترستانی با این که نام آن ها بیمارستانی است اما امروزه بسیاری از افراد و خانواده ها از این نوع تخت ها جهت راحتی حال بیماران خود و استفاده آن ها در منازل استفاده می کنند. فروش تخت بیمارستانی با کیفیت بالا و با قیمتی بسیار مناسب از طریق فروشگاه اینترنتی ما قابل انجام می باشد.

انواع تخت های بیمارستانی

تخت های بیمارستانی در انواع مدل ها و جنس های مختلفی تولید می شوند. یکی از این تخت ها، تخت های مکانیکی می باشند. این نوع تخت ها ساده ترین تخت های بیمارستانی می باشند و برای تنظیم مواردی مانند تنظیم ارتفاع و سرو پای تخت به صورت دستی و با استفاده از اهرم انجام می گیرد. تخت های نیمه الکتریکی نیز یکی دیگر از این نوع تخت ها می باشد که تنظیم ارتفاع به صورت دستی و تنظیم سر و پای تخت به صورت برقی انجام می شود. تخت های تمام الکتریکی یا فول الکتریکی تنظیم ارتفاع و سرو پای تخت به صورت برقی صورت می گیرد.

خرید و فروش تخت بیمارستانی

تخت های بیمارستانی تولید شده در صنایع ما قابل استفاده در منازل نیز می باشند. برای اینکه بتوانید این نوع تخت ها را با قیمتی تولیدی و پایین خریداری کنید به شما پیشنهاد می کنیم آن را از واسطه ها و دلالان خریداری نکنید. زیرا واسطه ها سبب افزایش کاذب قیمت این نوع محصولات می شوند و تخت های بیمارستانی با قیمت بالایی به دست مشتریان می رسند. با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ما انواع تخت بیمارستانی را با قیمتی پایین و مناسب خریداری کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید تخت بیمارستانی

خرید تخت بیمارستانی در رشت

متقاضیان گرامی در رشت و یا هر نقطه از کشور که ساکن باشند می توانند …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام