NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی ژنیکولوژی / فروش تخت ژنیکولوژی مکانیکی با قیمت مناسب

فروش تخت ژنیکولوژی مکانیکی با قیمت مناسب

فروش تخت ژنیکولوژی توسط برخی از شرکت های تجهیزات پزشکی انجام می شود که در دو نوع مکانیکی و برقی تولید و روانه ی بازار می شود.

تخت ژنیکولوژی برای معاینه زنان باردار مورد استفاده قرار می گیرد که به دو صورت مکانیکی و برقی تولید می شود. مراکز پزشکی و بخش های زایمان بیمارستان ها برای رفع نیاز خود جهت رفاه حال بانوان مراجعه کننده و پزشکان متخصص از این تخت ها استفاده می کنند و مسئولان خرید و مدیران این مراکز باید نسبت به تهیه محصولی باکیفیت که قیمت مناسب نیز داشته باشد اقدام نمایند.

فروش تخت ژنیکولوژی

تخت ژنیکولوژی یکی از ابزار مناسب جهت معاینه بانوان باردار و رفع مشکلاتشان است که به صورت مکانیکی و برقی طراحی و ساخته می شود و پزشکان از آن برای راحتی حال بیماران استفاده می کنند. شرکت های تجهیزات پزشکی این نوع تخت ها را با طراحی های مختص خود تولید می کنند که تفاوت های جزئی با هم دارند اما در کل کارکردشان یکی است که البته اختلاف قیمت هایی نیز با یکدیگر داشته که بر خرید و فروش توسط مراکز پزشکی تاثیر می گذارد.

فروش تخت ژنیکولوژی

تخت ژنیکولوژی مکانیکی

در مقایسه با تخت ژنیکولوژی برقی که توسط کنترل و با استفاده از موتور های الکتریکی جابجا می شود, نوع مکانیکی این محصول که قیمت پایین تری را داراست با استفاده از اهرم هایی جابجا می شود که کار را در مقایسه با نوع برقی سخت تر می کند و اگر مرکز پزشکی درخواست کننده بودجه ی لازم را داشته باشد معمولا نوع برقی این محصول را ترجیح می دهد و خرید می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تخت بیمارستانی ژنیکولوژی

قیمت تخت بیمارستانی ژنیکولوژی دست دوم

بهتر است بدانید که قیمت تخت بیمارستانی ژنیکولوژی دست دوم نسبت به تخت های دست …

کانال تلگرام