NmG2K554rYp9u2545M2KwiO3M6MTI6Im
خانه / تخت بیمارستانی برقی / قیمت انواع تخت بیمارستانی برقی در ایران

قیمت انواع تخت بیمارستانی برقی در ایران

قیمت انواع تخت بیمارستانی برای مراکز پزشکی و بیمارستان ها که نیاز مبرم به این محصولات دارند حائز اهمیت است و خواهان کیفیت مطلوب در کنار قیمت مناسب هستند تا بتوانند هزینه های خود را به بهترین نحو مدیریت کنند.

قیمت تخت های بیمارستانی برقی به دلیل استفاده از یک, دو, سه و یا چهار موتور به موتور های برقی وابسته است و هنگامی که بازار موتور های وارداتی و ایرانی دچار نوسان می شود تاثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده ی تخت های بیمارستانی برقی می گذارد و با توجه به کاهش ارزش ریال در برابر ارز های خارجی, تولید کنندگانی که از موتور های وارداتی در تولید این محصولات استفاده می کنند, هزینه ی بالاتری را جهت خرید و استفاده در مونتاژ تخت ها پرداخت می کنند که در نهایت به بالا رفتن و نوسان در بازار تجهیزات پزشکی منجر می شود.

تخت بستری بیمارستانی

تخت بستری بیمارستانی که امروزه مشتریان خانگی را نیز دارد به دو صورت مکانیکی و برقی تولید و عرضه می شود که نوع برقی به دلیل راحتی و فراهم کردن آسایش بیشتر برای بیمار, مورد استقبال قرار می گیرد و البته نوع مکانیکی نیز به دلیل پایین بودن قیمتش مورد توجه است. تخت های بستری مکانیکی و برقی در انواع تک شکن, دو شکن و سه شکن با تنظیم ارتفاع یا بدون تنظیم ارتفاع عرضه می شوند.

تخت بستری بیمارستانی

آخرین قیمت انواع تخت بیمارستانی

با توجه به کاهش ارزش ریال در برابر ارز های خارجی و مشکلات بانکی, واردات انواع موتور های خارجی مورد استفاده در تخت های بیمارستانی برقی دچار اختلال شده و با قیمت بسیار بالاتری به دست تولید کنندگان تجهیزات پزشکی می رسد که این امر موجب افزایش قیمت تخت های بیمارستانی در حدود ۳۰ درصد در سال ۹۷ شده است.

قیمت انواع تخت بیمارستانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09159165316
پست الکترونیکی: behnamjahedibrand2015@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات انواع تخت های بیمارستانی

فروش تخت برقی بیمار با کیفیت

فروش تخت برقی بیمار با کیفیت بسیار عالی و قیمت مناسب با توجه به شرایط …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام