قیمت انواع تخت بیمارستانی هوشمند دست دوم

در رابطه با تخت های بیمارستانی هوشمند چه می دانید؟ آیا انواع دست دوم این تخت ها را می توان با قیمت مناسب پیدا کرد؟ تفاوت این نوع تخت با سایر تخت های بیمارستانی در چیست؟ مزیت خرید این نوه تخت ها در چیست؟
تخت های هوشمند بیمارستانی در نگاه اول شبیه به تخت های ویژه به نظر می رسد اما در واقع این نوع تخت از قابلیت هایی برخوردار کرده است که به آنها هوشمند می گویند.
یکی از معضلات بیمارستان ها، مشکل انتشار آلودگی از طریق هوا و در نتیجه شیوع عفونت است، این مشکل در مورد بیمارانی که در بخش های ویژه و در بخش سوانح سوختگی بستری هستند بسیار می تواند خطرساز باشد، تخت هوشمند که توسط مخترعین داخلی طراحی و به ثبت رسیده است این توانایی را دارد که به طور هوشمند وضعیت هوای پیرامونی خود را آنالیز و نسبت به فیلتراسیون هوا اقدام نماید، علاوه بر تهویه و تصفیه هوا، این تخت قادر به ایجاد فشار هوای مناسب در اطراف خود می باشد.
استفاده از این تخت در بخش های ویژه بیمارستانها نظیر ICU و CCU، در بخش اطفال، سوختگی،عفونی و… قابل استفاده و بسیار کاربردی است. می توان با جستجو در بازار آنلاین تجهیزات پزشکی انواعی از این تخت ها به صورت نو و یا دست دوم تهیه نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما