مرکز فروش تخت بیمارستانی مخصوص cpr

Cpr چیست؟ بهترین تخت های cpr دارای چه ویژگی هستند؟ تخت های cpr در کدام بخش های بیمارستانی کاربرد دارند؟ مرکز فروش و عرضه انواع تخت های بیمارستانی کجاست؟
واژه cpr در پزشکی به معنای احیای قلبی ریوی می باشد و در بیمارانی که دچار ایست قلب و تنفسی شده اند انجام می گیرد. چنانچه این احیا در دقایق اولیه صورت نگیرد فرد دچار مرگ مغزی، ایست قلبی و یا صدمات جبران ناپذیر می شود. در سی پی آر با کمک روش های احیای مصنوعی سعی می شود تا جریان خون و تنفس بیمار بازگشت داده شود.
تخت های سی پی آر در بخش های مراقبت های ویژه و اورژانس ها مورد استفاده قرار می گیرند. درواقع تخت های cpr نوعی از تخت های الکتریکی هستند که تمامی حرکات آنها بدون دخالت دست و با موتور های الکتریکی انجام می پذیرد. این نمونه از تخت ها با کاربرد راحتشان و قابلیت اتصال اجزای جانبی را داشته و دارای کنترل هایی جهت عملیات احیاء قلبی ریوی هستند.
در هنگام خرید تخت های مخصوص الکتریکی دقت نمایید تا دکمه سی پی آر در آنها مشخص باشد تا در هنگام نیاز بتوان فوراً تخت را به موقعیت سی پی آر درآورد. ویژگی های دیگری که در این تخت ها تعبیه شده است شامل نشانگر وزن بیمار، تشک های مواج، تجهیزات ارتوپدی و… باشند.

تخت بیمارستانی سی پی ار
تخت بیمارستانی سی پی ار

مرکز فروش تجهیزات پزشکی ایران انواع مختلفی از تخت های بیمارستانی را برای فروش به مراکز درمانی مختلف در اختیار دارد که بصورت مستقیم از تولید کنندگان اصلی عرضه می شوند. قیمت های رقابتی این مجموعه شما را در یک خرید بصرفه یاری خواهد داد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما