تخت بیمارستانی پیاوار مدل ec1s

تختهای بیمارستایی از تجهیزاتی هستند که در اکثر بیمارستانها و درمانگاه ها برای استراحت مریضها وجود دارند.  تخت بیمارستانی پیاوار از انواع مدلهای جدید و مجهز تختهای بیمارستانی می باشد که در مدل  ec1s  به بازار ارائه شده است. این تخت خصوصیات منحصر بفردی را دارد و پرستاری از مریض و سالمند را بسیار راحت تر می سازد.

در ادامه این مقاله به معرفی این مدل تخت و امکانات و تجهیزات آن خواهیم پرداخت، اگر قصد خرید این مدل تخت بیمارستانی را دارید با ما همراه باشید.

تخت بیمارستانی پیاوار

مجموعه پیاوار ارائه دهنده انواع تجهیزات بیمارستانی همچون تخت بیمارستان می باشد. در اکثر درمانگاه ها و بیمارستانهای خصوصی از تجهیزات و امکانات به روز استفاده می شود. یکی از مهمترین وسایلی که راحت بودن آن مد نظر باید باشد استفاده از تختهای بیمارستانی راحت است که امکانات زیادی نیز داشته باشد.

بسیاری از کارخانه ها و کارگاه های تولیدی با در نظر داشتن این موارد اقدام به تولید تختهای بیمارستانی مجهز، راحت و پر کاربرد پرداخته اند. اولین تختهای بیمارستانی که چرخدار بودن و امکان حمل مریض را داشتند در سال 1815 تولید شدند. این تختها علاوه بر قابلیت جا به جایی امکان حرکت در قسمت بالاتنه و پایین تنه را به وجود آوردند.

چرخهای ترمز دار امکان جابه جایی راحت مریض را در بخشهای مختلف امکان پذیر می سازد. امکان تغییر زاویه در تخت در قسمت بالاتنه و پایین تنه به صورت برقی وجود دارد و شما می توانید بدون هیچ گونه نگرانی کل تخت را مورد شستشو قرار دهید و هیچ نگرانی بابت زنگ خوردگی و یا آسیب قسمتهای برقی آن نداشته باشید.

قسمتهای آهنی رنگ کرده می باشند و همین عامل سبب افزایش ماندگاری این تختها و محافظت از آنها در برابر رطوبت می باشد. امکان نصب تجهیزات ارتوپدی بر روی این تختها امکان پذیر می باشد. استفاده از این تختها در بیمارستان و خانه، نگهداری و پرستاری از سالمندان و افراد مریض را بسیار راحت تر می سازد.

تخت بیمارستانی توان نو

شما می توانید انواع تختهای بیمارستانی را از مراکز عرضه آن خریداری کنید. مجموعه توان نو این تختهای بیمارستانی را در تنوع بالا ارائه می دهد. صندلیهای زیبایی موتور دار، تختهای بیمارستانی کودک و بزرگسال در انواع ساده و برقی، تخت بیمارستانی مجهز و با قابلیت تنظیم ارتفاع و صندل شو، انواع ترالیها و غیره را شما می توانید از این مرکز عرضه خریداری کنید.

تخت بیمارستانی توان نو

بسیاری از این تجهیزات بیمارستانی گارانتیهای یک ساله دارند و در صورت بروز مشکل شما می توانید با شرکت تولید کننده تماس بگیرید و در صدد حل مشکل خود برآیید. تختهای بیمارستانی نو، پرستاری از بیمار را بسیار راحت تر می سازد و برای غذا خوراندن و جابه جا کردن مریض نیازی به نیروی انسانی نیست و به راحتی با فشردن دکمه ای می توانید مریض را در زاویه دلخواه قرار دهید. در انواع قدیمی این تغییر ارتفاع را می بایست با صرف انرژی بالا و چرخاندن دستی، به دست آورد.

تخت بیمارستانی سینا

با پیشرفت تکنولوژی، تجهیزات بیمارستانی بخصوص تختهای بیمارستانی که از اصلی ترین امکانات موجود در بیمارستانها و کلینیکها می باشند دچار تغییراتی شده اند. گروه تولیدی سینا یکی از تولیدیهای می باشد که بهترین و جدیدترین تجهیزات پزشکی را برای راحتی کادر درمان و بیماران در سطح کیفی بالایی تولید کرده و به بازار ارائه می دهد.

انواع تختهای مراقبتهای ویژه، تختهای دیالیزی، تخت زایمان از تولیدیهای این مجموعه می باشد و با تجهیزاتی که دارد سبب ایجاد حس راحتی در مریض در طول دوره درمان می شود. تخت بیمارستانی پیاوار در ابعاد مناسب افراد بزرگسال ساخته شده و قابلیت تحمل وزن تا 250 کیلوگرم را دارد، سر تختها از بهترین پلاستیکها تولید شده اند و تزریقی هستند، میز نگهدارنده غذا و همچنین نگهدارنده کیسه ادرار در این تختها تعبیه شده است.

بسیاری از بیماران بستری در بیمارستانها و سالمندانی که در منزل از آنها نگهداری می شوند مشکل حرکتی دارند و حرکت دادن آنها کاری بسیار مشکل و طاقت فرسا می شود. استفاده از این تختها برای مریض و پرستار بسیار مناسب می باشد و می توان به راحتی مریض را جابه جا نمود و از بروز زخم بستر نیز در آنها جلوگیری کرد.

علاوه بر تختهای به روز انواعی از تشکها هستند که قابلیت عبور هوا را دارند و از ایجاد زخم بستر جلوگیری می کنند. قابلیت شستشو و ضد عفونی کردن این تختها این امکان را به وجود می آورد که در صورت بروز هر گونه کثیفی شما به راحتی آنها را ضدعفونی کرده و مورد شستشو قرار دهید. در هنگام خرید این تختها برای خانه سعی کنید خرید خود را متناسب با نوع بیمار خود انجام دهید، در بیمارستانها نیز این نکته مورد توجه قرار می گیرد و اگر توجه کرده باشید تختهای هر بخش متناسب با درمان صورت گرفته در آن بخش است.

تخت بیمارستانی سینا

به عنوان مثال در بخش دیالیز به دلیل اینکه مریض به دستگاه متصل است و چند ساعتی باید بدون حرکت بماند راحتی تخت امری مهمی است. افرادی که دچار شکستگی شده اند و نیاز به انجام حرکات ورزشی دارند و یا لازم است که وزنه از پایشان آویزان شود باید تخت بخصوصی برایشان استفاده کرد.

تخت بیمارستانی بهیار صنعت

یکی از بزرگترین مجموعه های تولیدی انواع تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، مجموعه بهیار صنعت می باشد. این تولیدی انواع تختهای بیمارستانی و هتلینگ بیمارستان، تجهیزات تصویر برداری و پرتو درمانی، تجهیزات اتاق عمل، بیوتکنولوژی و غیره را با بهترین کیفیت تولید و در اختیار گروه های مصرف قرار می دهد. بیمارستانهای خصوصی برای تجهیز قسمتهای مختلف از این تجهیزات مد روز و کارآمد استفاده می کنند و درمانی لذت بخش و راحت را برای مراجعان خود رقم می زنند.

تختهای بیمارستانی به عنوان تجهیزاتی بسیار کاربردی و اینکه در ارتباط مستقیم با مریض می باشد بسیار حائز اهمیت است. بهترین انتخاب برای این تختها انواع برقی آنها می باشد که به راحتی و با فشردن دکمه ای می توان تخت را به پوزیشن و حالت دلخواه در آورد.

شما می توانید تخت بیمارستانی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری و با قیمت مناسب خریداری کنید. برای این خرید کافی است با مد نظر داشتن خواسته خود از تخت نوعی از آن را خریداری کنید که متناسب با نیازهای شما باشد، با تکمیل فرم مربوطه می توانید خرید خود را به ثبت برسانید.

تخت بیمارستانی بهیار صنعت

برای دریافت مشاوره می توانید با کارشناسان ما ارتباط بگیرید و اطلاعاتی در مورد تختها بدست بیاورید. اکثر محصولات دارای گارانتیهای شرکتی هستند و در زمان بروز آسیب شما می توانید از گارانتی برای حل مشکل استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما